Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaké písničky udržují Demi Lovato silnou?

25. 5. 2011

Jaké písničky udržují Demi Lovato silnou?

012demiairport.jpg

Demi Lovato odhalila, že hudba byla vždy důležitou součástí jejího života. Uveřejnila tedy svůj seznam písní, které ji vždy udržují v dobré náladě a připomínají ji, proč být silná:


All Need Saving’ od Jona McLaughlina-Poslouchám tuto písničku, když se chci ujistit, že nejsem jediná, co bojuje nebo má problémy. Což je pravda. My všichni občas potřebujeme nějaký ten odpočinek.

‘Not Afraid’ od Eminema-Tato píseň je pro mě opravdu inspirující, protože tohle album od Eminema bylo založeno na jeho uzdravení.Tato píseň mi dodávala pocit jistoty během léčení.

‘Word of God Speak’ od MercyMe-Je to můj oblíbený křesťanský song! Vždy se přitom obnoví má víra.

´A Change Is Gonna Come’ od Sama Cookea-Tahle písnička je taková ta klasika, co mě podporuje v tom,abych stále hleděla dopředu a ujišťovala se, že bude vše v pořádku.

‘Strong Enough’ od Stacie Orrico-Tuhle písničku poslouchám prakticky každý den. Dává mi pocit, že má smysl žít, protože Bůh mě udělal dostatečně silnou.

‘Surrender’ od BarlowGirl-Aby bylo možné dostat se od závislostí, musíte se vzdát a rozpoznat, co potřebujete k tomu, abyste to překonali.Jde o song, který jsem si pouštěla v léčebně furt dokola. Uvědomovala jsem si, že pokud se vzdám, bude možné se bít.

´Beautiful’ od Bethany Dillion-Připomíná mi, že jsem stále krásná, i když jsem občas nejistá


 

Zdroj: Disney Channel - Free Life

 
 

 

Poslední fotografie


FacebookArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 73941
Měsíc: 1401
Den: 29